Schody drewniane – Wrocław: oferta

Schody drewniane WrocławInteresują Państwa schody drewniane? Wrocław to miasto, w którym oferujemy swoje usługi – dzięki czemu można w wygodny sposób skorzystać z naszej szerokiej oferty.

Nowoczesne schody to doskonały pomysł na atrakcyjne wykończenie domu lub piętrowego mieszkania. Natomiast dzięki zastosowaniu materiałów z najwyższej półki można liczyć na znaczną trwałość otrzymanej konstrukcji.

Wygoda schodów na wymiar

Bez wątpienia wybór schodów ma ogromny wpływ na wygodę domowników. Warto poświęcić na to nieco uwagi – już na etapie projektowania pomieszczenia. Na komfort danej realizacji będzie miało wpływ wiele czynników takich jak sposób poprowadzenia biegu schodów, wymiar stopni czy konstrukcja balustrady. Dlatego też schody na wymiar pozwolą na ich jak najlepsze dopasowanie do danego wnętrza.

Jeżeli chcą mieć Państwo w domu eleganckie schody drewniane, Wrocław jest miejscem, w którym można liczyć na naszą pomoc. Oferujemy wsparcie na niemal każdym etapie projektowania schodów – zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań.

Uroki konstrukcji drewnianych

Schody wykonane z drewna prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Widoczne usłojenie oraz naturalne kolory sprawiają, że dane pomieszczenie może zyskać szlachetny wygląd. Jednak w jaki sposób wybrać najbardziej odpowiedni gatunek drewna?

W naszych realizacjach stosujemy różne typy materiałów. Dla zwolenników klasycznych rozwiązań proponujemy przede wszystkim dąb lub jesion. Natomiast jeżeli zależy Państwu na czymś bardziej oryginalnym, zachęcamy do wybierania z szerokiej oferty gatunków drewna egzotycznego.

Co więcej – każdy gatunek drewna może być wykończony na rozmaite sposoby. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy np. woskowanie, olejowanie, lakierowanie, wędzenie czy też bielenie.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć prezentowanych w naszej galerii. Z pewnością dostrzegą na nich Państwo różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami drewna oraz sposobami ich wykończenia.

Schody drewniane – Wrocław: dodatkowe informacje

Zdecydowanie warto zdecydować się na nasze schody drewniane. Wrocław, Warszawa, Kraków czy Kielce to tylko przykłady miast, w których oferujemy swoje usługi. Jeżeli potrzebują Państwo schodów dywanowych lub wspornikowych w innym mieście – prosimy o taką informację.

Oprócz tego zapraszamy Państwa do skorzystania z formularza wyceny, który pozwoli na określenie poglądowych kosztów danej realizacji.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.