Schody drewniane Wrocław

Nowoczesne schody tworzone z pasją

schody drewniane – Wrocław

Wrocław to Twoja rodzinna aglomeracja? Postanowiłeś zbudować swój wymarzony dom i poszukujesz schody drewniane, które będą pasować do Twej koncepcji? Dobrze trafiłeś. Firma Broda oferuje Państwu przepiękne schody drewniane  dywanowe, które z pewnością staną się ozdobą każdego domu w mieście Wrocław. Wykonujemy schody i podłogi drewniane z różnych rodzajów drewna i w rożnych kolorach. Naszą firmę cechuje duża elastyczność i chęć podjęcia się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia.

Schody te znajdują uznanie w oczach inwestorów i architektów wnętrz. Dlaczego? Są oryginalne, niezwykle eleganckie i równocześnie proste, a więc spełniają wszelakie wymagania współczesnych specjalistów od urządzania wnętrza. Prosta forma, pełen urok, bez przesadnych, przyciężkich elementów dekoracyjnych. Tak pięknych schodów nie trzeba będzie ukrywać w domu. Wręcz przeciwnie. Doskonale będą się one prezentować nawet w pokoju dziennym, z którego można poprowadzić wejście do sypialni na górze domu.

Zapewniamy, że stolarskie umiejętności naszych pracowników i wieloletnie doświadczenie projektantów w połączeniu z naszym nowoczesnym parkiem maszynowym stanowią gwarancję solidnych wyrobów najwyższej jakości.
Nie czekaj i już teraz przekonaj się, że warto skorzystać z naszego doświadczenia! Skontaktuj się z nami w dziale – kontakt,

Pomożemy Ci odnaleźć schody jak najbardziej dopasowane do Twojej duszy.

Dolny Śląsk to tylko jedno z województw, w których działamy.

SCHODY DYWANOWE BRODA

inż. Krzysztof Broda
biuro@schody-dywanowe.com
tel. (18) 445 19 82
tel. kom. 517 438 333

Nasza przykładowa realizacja we Wrocławiu:
schody drewniane Wrocław

 przejdź do galerii

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.