Nowoczesne panele podłogowe do luksusowych wnętrz

Nowoczesne panele podłogoweW luksusowych pomieszczeniach nowoczesne panele podłogowe mogą przynieść wyjątkowo atrakcyjny efekt wizualny.

Warto je dostosować do innych elementów wykończenia wnętrza, takich jak drzwi lub schody – pozwoli to na uzyskanie harmonijnej aranżacji.

Jeżeli szukają Państwo rozwiązania oferującego najwyższy poziom komfortu oraz wytrzymałości – odpowiednim rozwiązaniem będą panele wykonane z drewna.

Elegancka podłoga w nowoczesnym wnętrzu

Podłogi drewniane mogą przyjmować różne formy – od klasycznych parkietów, po nowoczesne panele podłogowe. Podłoże wykonane z drewna wyróżnia się wysoką wytrzymałością, zapewnia komfort podczas chodzenia oraz atrakcyjnie się prezentuje.

W nowoczesnych wnętrzach stosuje się podłogi wykonane z różnych gatunków surowców naturalnych. Trzeba bowiem pamiętać, że panele wykonane z tworzyw sztucznych nie są w stanie zbliżyć się jakością do drewna.

Lista materiałów stosowanych w naszych realizacjach jest bardzo szeroka. Podłoga dębowa lub wykonana z jesionu trafia do gustów osób, ceniących klasyczne rozwiązania. Jednak w nowoczesnych wnętrzach bardzo często stosujemy także drewno egzotyczne.

Każdy z materiałów cechuje się inną trwałością oraz odpornością na wilgoć. Oprócz tego dany rodzaj drewna może być poddany dodatkowej obróbce takiej jak lakierowanie, bejcowanie, woskowanie lub olejowanie. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć jak prezentują się poszczególne drewniane podłogi, zapraszamy do zobaczenia naszej galerii realizacji.

Nowoczesne panele podłogowe – a co z resztą pomieszczenia?

Jest bardzo ważne, aby podłoga komponowała się z innymi elementami wykończeniowymi. Dlatego też zawsze zalecamy, aby zarówno podłoże jak i schody były wykonane z tego samego materiału. Oprócz tego można w podobny sposób wykończyć np. barierki lub drzwi wewnętrzne, co zapewni wyjątkowo atrakcyjny efekt końcowy.

Nowoczesne panele podłogowe, w których silny akcent położono na piękno drewna, będą dobrze prezentować się wraz ze schodami dywanowymi. Takie połączenie będzie oryginalnym przykładem minimalistycznego wnętrza, w którym akcent położono na lekkość oraz komfort.

Potrzebują Państwo porady dotyczące wykończenia mieszkania? Zapraszamy do kontaktu. W swojej ofercie proponujemy zarówno podłogi, schody, jak i efektowne balustrady. Utrzymując te elementy w jednolitym stylu, z pewnością uzyskają Państwo oczekiwany efekt.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.