Podłoga dębowa sposobem na niepowtarzalną aranżację wnętrza

Podłoga dębowaRozwiązanie takie jak podłoga dębowa pozwala na wydobycie piękna z drewnianego surowca.

Jest wyjątkowo uniwersalna – spotyka się ją zarówno w nowoczesnych wnętrzach, w których akcent kładziony jest na minimalizm, jak i w pomieszczeniach o tradycyjnym wystroju.

Nie dziwi więc, że takie podłogi cieszą się ponadczasowym uznaniem, wśród przedstawicieli różnych pokoleń.

W naszej ofercie znajdują się rozmaite typy podłóg. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy wykończenia z naturalnych wosków lub olejów – bądź też z wykorzystaniem ekologicznych lakierów.

Zastosowanie poszczególnych rodzajów wykończenia pozawala na uzyskanie rozmaitych efektów. W ten sposób dąb może uwydatniać swoje naturalne barwy lub też ulec np. rozjaśnieniu.

Zalety drewna dębowego

Choć podczas wykonywania swoich realizacji wykorzystujemy rozmaity typy drewna, podłoga dębowa wciąż pozostaje jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. Jest tak między innymi ze względu na wyjątkową trwałość i wytrzymałość tego rodzaju surowca.

Jednak trzeba również zwrócić uwagę na niesamowity wygląd takich podłóg. Dąb posiada nieregularne usłojenie oraz bardzo dobrze widoczną teksturę. W związku z tym, że każda deska różni się od siebie, wykonana w ten sposób podłoga zachwyca swoją różnorodnością.

Schody, balustrady i podłoga – dębowa harmonia

Bardzo istotne jest, aby podłogi w domu w jak największym stopniu współgrały z pozostałymi elementami wystroju. W związku z tym, jeżeli w danym pomieszczeniu umiejscowione są schody dębowe, najlepsze efekty uzyska się, gdy podłoga zostanie wykonana z tego samego materiału.

Oprócz tego warto zdecydować się na inne elementy w tym samym nurcie. Balustrada drewniana wykonana z dębu sprawi, że w wystroju danego pomieszczenia pojawi się pełna harmonia.

Podłoga dębowa ma wpływ nie tylko na wygląd pomieszczenia. Naturalne i różnorodne ubarwienie, a także doskonała izolacja cieplna sprawiają, że dzięki temu materiałowi zmienia się atmosfera całego domu.

Kładziemy silny nacisk na to, aby nasze realizacje zapewniały jednolitość aranżacji wnętrza – w związku z tym najczęściej proponujemy wykonanie podłogi wraz ze schodami. Oczywiście oferujemy również odrębne wykonanie podłóg.

Jeżeli interesuje Państwa takie rozwiązanie, prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.