Atrakcyjne schody drewniane – Łódź i Polska środkowa

Schody drewniane ŁódźW jaki sposób zdobyć nowoczesne schody drewniane? Łódź to miejsce w centralnym punkcie Polski, dlatego też na terenie miasta i okolic świadczą usługi także firmy z innych części kraju.

Nie inaczej jest w naszym przypadku, w związku z czym nie będą Państwo mieli najmniejszego problemu z zamówieniem atrakcyjnych schodów dywanowych i półkowych wykonanych z drewna najwyższej jakości.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że uzyskane konstrukcje na długo pozostaną w doskonałym stanie technicznym i przez długie lata będą ozdobą danego domu.

Jak zamówić schody drewniane? Łódź i okolice

Jeżeli chcą Państwo zamówić do swojego domu schody drewniane, Łódź jest miejscem, w którym można tego dokonać bez trudu – wystarczy skontaktować się z nami. W naszej ofercie znaleźć można zarówno schody, balustrady, jak i podłogi z drewna.

Nasze schody doskonale pasują do nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń – tak domowych, jak i biurowych. Konstrukcje w typie dywanowym lub półkowym charakteryzują się wytrzymałością oraz prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Oferowane przez nas schody montowane są do ściany nośnej w danym pomieszczeniu. Poszczególne stopnie wyrastają ze ściany tworząc drewniany dywan lub zbiór półek. W każdym z tych wypadków efekty końcowe prezentują się naprawdę imponująco.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia tego typu rozwiązań w naszej galerii.

Balustrady z naszej oferty

Oprócz schodów w naszej ofercie znajdą Państwo także inne istotne elementy, które mają ogromny wpływ na wygląd danego pomieszczenia. Przykładem takiej usługi są balustrady.

Barierki stanowią bardzo ważne uzupełnienie konstrukcji schodów. Nie tylko estetycznie wykańczają i zamykają ich przestrzeń, ale także zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla domowników. W swoich realizacjach stosujemy różne typy projektów – mogą one łączyć uroki drewna, stali oraz szkła.

Podłogi doskonałym uzupełnieniem do schodów

Oprócz tego nie można zapominać o drewnianych podłogach. Element ten ma ogromny wpływ na wygląd danego pomieszczenia. Najlepsze efekty uzyskuje się jeżeli zarówno schody, balustrady, jak i podłogi wykonane są z tego samego gatunku drewna (wykończonego w ten sam sposób). Zapewnia to jednolitość aranżacji – dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle imponująco.

Interesują Państwa podłogi, balustrady lub schody drewniane? Łódź i okolice to tylko przykład miejsca, w którym bez problemu możemy zrealizować tego typu zamówienie. Jeżeli chcą Państwo poznać koszty takich usług – zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie internetowej.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.