Schody drewniane. Zdjęcia przykładowych realizacji

Schody drewniane zdjęciaNic tak nie dodaje uroku nowoczesnym wnętrzom jak dobrze zaprojektowane schody drewniane. Zdjęcia takich konstrukcji są naprawdę imponujące.

Z jednej strony pięknie prezentuje się materiał, z którego wykonano schody – widoczne usłojenie oraz naturalna kolorystyka sprawiają, że całość zdecydowanie przyciąga wzrok.

Oprócz tego atrakcyjny projekt barierek często dodaje takim schodom niepowtarzalnego uroku.

Nowoczesne schody drewniane – zdjęcia są w stanie dużo powiedzieć

Choć zdjęcia naszych realizacji są naprawdę atrakcyjne, to zapewniamy Państwa, że wykonywane przez nas schody na żywo wyglądają jeszcze lepiej.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne schody drewniane. Zdjęcia w naszej galerii przedstawiają zarówno konstrukcje dywanowe, jak i półkowe – te dwa warianty należą obecnie do najbardziej cenionych rozwiązań, które stosowane są zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Wiele rodzajów drewna

Na zdjęciach tego typu realizacji ujmuje przede wszystkim atrakcyjny wygląd drewna. Zawdzięcza się to wykorzystaniu materiałów z najwyższej półki. W naszych realizacjach stosujemy zarówno doskonale znane odmiany takie jak np. dąb, ale coraz większą popularnością cieszą się także materiały takie jak doussie, teak czy merbau.

Każdy z gatunków drewna ma odmienną charakterystykę, dlatego też warto dokładnie zastanowić się nad wyborem surowca. Oprócz tego należy zwrócić uwagę, że materiały mogą być poddane różnym typom obróbki – od klasycznego lakierowania po np. bielenie. Dzięki temu możliwości wyboru są wyjątkowo szerokie.

Wystarczy tylko spojrzeć na poniższą galerię zdjęć, by zobaczyć, że oferta schodów jest niezwykle zróżnicowana.

Nie tylko schody – podłogi drewniane

Jednak jest jeszcze jeden czynnik mający wpływ na to, że zdjęcia schodów wyglądają tak dobrze – chodzi o podłogi. Na wielu fotografiach zarówno schody, jak i podłogi zostały wykonane z tych samych materiałów. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowej jednolitości aranżacji.

Należy pamiętać, że jeżeli chodzi o schody drewniane, zdjęcia nie są w stanie oddać wszystkich szczegółów realizacji. Pozwalają jednak na poglądowe spojrzenie i mogą być źródłem inspiracji ułatwiającym zaprojektowanie wnętrza.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących schodów, balustrad lub podłóg – zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy również do skorzystania z formularza wyceny, który pozwoli nam na dokładne zapoznanie się z Państwa zapotrzebowaniami.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.