Schody, balustrady i podłogi – zróżnicowana oferta

Schody balustradyWykonując drewniane schody, balustrady mogą być czynnikiem, który wpłynie zarówno na wygodę, jak i wygląd całej konstrukcji.

Innym niezwykle istotnym elementem są podłogi – jeżeli są wykonane z tego samego materiału co schody, efekt końcowy może być naprawdę imponujący.

Z pewnością ucieszy Państwa fakt, że nasza firma oferuje usługi nie tylko w Małopolsce, ale także innych częściach kraju.

Wygodne schody – balustrady zwiększające komfort i bezpieczeństwo

Podczas projektowania domu bez wątpienia oprócz samego wyglądu należy zwrócić uwagę także na wygodę i funkcjonalność. Nasze realizacje łączą w sobie atrakcyjną estetykę z komfortem.

Projektując schody, balustrady powinny mieć odpowiednie wymiary – dopasowane do średniej wysokości dorosłego człowieka. W przypadku użytkowania przez dzieci można wykonać dodatkowe podparcie na niższym poziomie.

Dlaczego barierki są tak ważną kwestią? Bez wątpienia stanowią one wizualne dopełnienie schodów. Jednak ich rolą jest – przede wszystkim – zapewnienie odpowiedniego oparcia podczas pokonywania drogi pomiędzy piętrami.

W swoich realizacjach stosujemy nowocześnie zaprojektowane barierki, które będą się doskonale prezentować w wielu wnętrzach. Dzięki ciekawemu połączeniu metalu ze szkłem można uzyskać wyjątkowo ciekawy efekt końcowy. Jeżeli interesują Państwa tego typu rozwiązania – zapraszamy do zobaczenia naszej galerii realizacji.

Schody a podłogi

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że podłogi stanowią niezwykle ważny element mający wpływ na wygląd i wygodę danego pomieszczenia. Jednak nie każdy wie o tym, że najlepiej jest, gdy ten element jest wykonywany z tego samego materiału co schody.

Zarówno w przypadku schodów, jak i podłóg, stosuje się bardzo wiele gatunków drewna. Każdy z tych surowców może być poddany rozmaitym obróbkom (od woskowania i lakierowania po bielenie czy wędzenie), dlatego też tak niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie materiału. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą być Państwo pewni, że uzyskany efekt końcowy będzie w pełni harmonijny aranżacyjnie.

Zarówno schody, balustrady, jak i podłogi to elementy, które mają ogromny wpływ na codzienne życie domowników. Warto jest mieć szczególną baczność na odpowiedni wybór materiału i opracowanie projektu pasującego do specyfiki danego pomieszczenia. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania w tej materii – zachęcamy do kontaktu.

 

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.