Nowoczesne schody drewniane do eleganckiego wnętrza

Nowoczesne schody drewnianeNowoczesne schody drewniane to niemal obowiązkowy element wystroju współczesnych wnętrz.

Tego typu konstrukcje same w sobie stanowią atrakcyjną dekorację – tym samym wzbogacając aranżację utrzymaną w niemal każdym stylu.

Decydując się na nasze usługi mogą Państwo liczyć na niezwykle satysfakcjonujący efekt wizualny oraz wyjątkową wytrzymałość, dzięki czemu konstrukcje na długo pozostaną w doskonałym stanie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takich schodów?

Nowoczesne schody drewniane – rodzaje

Schody dzielą się na liczne grupy według zróżnicowanych kryteriów. Jeżeli chodzi np. o rodzaj biegu – mogą Państwo znaleźć konstrukcje proste lub wielobiegowe. Gdy kryterium odnosi się do stelaża – spotkają Państwo zarówno metalowe, szklane, jak i drewniane schody. Widać więc, że wybór jest bardzo szeroki – jak zatem wybrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie?

Nowoczesne schody drewniane najczęściej wykonane są w wariancie dywanowym lub wspornikowym. Te dwa typy konstrukcji są w ostatnich latach niezwykle popularne – zapewniają wizualną lekkość, charakteryzują się wytrzymałością oraz uwypuklają naturalne piękno drewna.

Wybór drewna

Przy wyborze schodów niezwykle istotny będzie wybór odpowiedniego gatunku drewna. Najlepszy efekt uzyska się, gdy zastosowany surowiec będzie idealnie pasować zarówno do mebli, jak i podłóg.

Decydując się na nasze usługi mogą Państwo wybierać z niezwykle szerokiej oferty materiałów, które mogą być pokryte dodatkowymi warstwami np. wosku, lakieru czy oleju. Dzięki temu z pewnością uda się Państwu wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Schody drewniane do różnych aranżacji

Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie – oprócz samych schodów – znajdą Państwo także eleganckie podłogi drewniane. Decydując się na takie usługi, mogą być Państwo pewni uzyskania doskonałego efektu jednolitości aranżacji.

Decydując się na nowoczesne schody drewniane bez wątpienia wzbogacą Państwo niemal każde pomieszczenie. Nasze konstrukcje są na tyle atrakcyjne, że bez problemu można je zainstalować nawet w centralnym punkcie domu – np. w salonie. Natomiast – dzięki opracowywaniu schodów na wymiar – możemy zaproponować taki projekt, który będzie idealnie dopasowany do danego pomieszczenia – zapewniając wygodę domownikom i nie angażując zbyt dużej przestrzeni.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące schodów drewnianych – zachęcamy do kontaktu. Na pewno uda nam się zaproponować rozwiązanie, które idealnie wkomponuje się do wystroju danego pomieszczenia.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.