Nowoczesne podłogi drewniane – Wrocław

Podłogi drewniane WrocławInteresują Państwa podłogi drewniane? Wrocław to miasto, w którym można skorzystać z naszej oferty.

Nasze podłogi doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie wykończonych wnętrz.

W swoich realizacjach stosujemy doskonale znane gatunki drewna, jak i odmiany egzotyczne – dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Wybór drewna

Decydując się na podłogi drewniane, Wrocław z pewnością zaintryguje Państwa swoją ofertą – bowiem w tym mieście oferujemy swoje usługi. Proponujemy szeroki wybór gatunków drewna, z których mogą zostać wykonane podłogi.

Dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań, polecamy przede wszystkim podłogi wykonane z jesionu lub dębu. Te dwa gatunki cieszą się w Polsce ogromnym powodzeniem. Dzięki ich wytrzymałości, a także ciekawym walorom estetycznym (atrakcyjnej barwie oraz dobrze widocznej teksturze) materiały te są często stosowane podczas wykonywania schodów oraz podłóg.

Drewna egzotyczne dzielą się na wiele gatunków, zaś każdy z nich wyróżnia się swoim wyglądem oraz specyfikacjami.

Teak to materiał, który ze względu na swoją wodoodporność stosowany był do produkcji okrętów. Dzięki temu podłogi wykonane z tego drewna mogą być umiejscowione w pomieszczeniach narażonych na wilgoć – nawet w łazience.

Z kolei doussie wyróżnia się niepodrabialnym, pomarańczowo-brązowym kolorem. Jednak wygląd to nie jedyna zaleta tego surowca, ma on bowiem zdolność oddychania – czyli wymiany wilgoci z powietrzem – przez co zapewnia korzystny mikroklimat w pomieszczeniu.

Warto wspomnieć także o iroko, które charakteryzuje się znaczną stabilnością wymiarową – a więc nie zmienia objętości pod wpływem wilgoci lub temperatury. Dzięki temu doskonale sprawdzi się jako materiał na podłogi, nawet w miejscach narażonych na kontakt z wodą.

Oczywiście są to tylko przykłady gatunków drewna, które wykorzystywane są w naszych realizacjach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną listą materiałów.

Przykłady naszych realizacji prezentowane są w galerii – zapraszamy do jej obejrzenia.

Podłogi drewniane: Wrocław – oferta

W jakim miejscu mogą Państwo zamówić nasze podłogi drewniane? Wrocław jest miastem, w którym oferujemy swoje usługi – dlatego też, jeżeli poszukują Państwo rozwiązań z najwyższej półki – zachęcamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc na etapie projektu oraz profesjonalne wykonanie i montaż podłóg.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.