Jakie wybrać najlepsze panele podłogowe? Kraków

Panele podłogowe KrakówW jaki sposób wybrać najbardziej atrakcyjne panele podłogowe? Kraków jest obszarem, na którym świadczymy swoje usługi – oferujemy zarówno schody, balustrady, jak i podłogi drewniane.

Dzięki wykorzystywaniu wysokojakościowego drewna, nasze realizacje charakteryzują się wytrzymałością oraz stanowią atrakcyjną ozdobę danego pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jakie panele wybrać?

Na ofertę paneli podłogowych składają się elementy drewniane oraz laminowane. W każdej z tych grup można znaleźć lepsze i gorsze przykłady, jednak powszechnie uznaje się, że najbardziej trwałym rozwiązaniem są podłogi wykonane z drewna.

Najważniejszą kwestią przy wyborze paneli jest ich odporność na ścieranie. Bez wątpienia podłogi drewniane charakteryzują się większą wytrzymałością niż te wykonane z tworzywa sztucznego.

Nie ma się co oszukiwać – lepiej jest zdecydować się na panele wykonane z naturalnego drewna, niż na ich imitację z tworzywa sztucznego. Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszej galerii, w której prezentujemy przykłady wykonywanych przez nas podłóg.

Panele z drewna

Dla zwolenników klasycznych rozwiązań proponujemy przede wszystkim panele dębowe lub jesionowe. Jeżeli szukają Państwo czegoś bardziej nowoczesnego możemy zaproponować drewna egzotyczne, takie jak np. teak, amazaque, merbau czy doussie.

W zależności od oczekiwań, każdy z tych materiałów może zostać poddany dodatkowej obróbce. Dzięki wędzeniu, olejowaniu, lakierowaniu czy bieleniu można odpowiednio zabezpieczyć podłogę oraz uwypuklić jej walory estetyczne.

Panele podłogowe – Kraków i okolice

Wybierając panele podłogowe, Kraków będzie miastem, w którym oferta Państwa nie zawiedzie. Prowadzimy działalność w całej Małopolsce (ale także w wielu innych polskich miejscach), wykonując doskonałe podłogi drewniane.

W naszej ofercie znajdą Państwo również doskonałe schody o konstrukcji dywanowej i półkowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – w sytuacji, gdy zarówno schody jak i podłogi zostaną wykonane w tym samym stylu, można liczyć na uzyskanie niesamowitego efektu wizualnego.

Interesują Państwa oferowane przez nas nowoczesne panele podłogowe? Kraków, ulica Włoska 8 – tam mieści się nasz lokalny oddział. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące oferty.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.