Nowoczesne podłogi zwiększające standard wykończenia

Nowoczesne podłogiPodczas planowania wnętrza można korzystać z coraz to bogatszej oferty ciekawych rozwiązań.

Nowoczesne podłogi z pewnością dodają uroku każdemu pomieszczeniu.

Jednak są nie tylko efektowne – mają również znaczący wpływ na atmosferę w domu.

Odpowiedni dobór materiałów oraz atrakcyjne wykończenie mogą wywołać niepowtarzalne efekty.

Typy wykończeń i materiałów

Oferujemy Państwu nowoczesne podłogi, które wykonujemy z różnego typu drewna. W swoich realizacjach wykorzystujemy rozmaite materiały – w zależności od oczekiwań klienta.

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest podłoga dębowa. Jednak swoich zwolenników znajdują także podłogi wykonane z jesionu, orzecha czy drewna egzotycznego.

Pragniemy zaznaczyć, że rozwiązania proponowane przez nas mogą być przeznaczone także pod ogrzewanie podłogowe.

Na jakość oraz wytrzymałość podłóg ogromny wpływ ma wykończenie. W swoich realizacjach stosujemy materiały najwyższej jakości – używamy wyłącznie naturalnych olejów, wosków, bądź ekologicznych lakierów.

Nowoczesne podłogi drewniane – świetna alternatywa dla paneli

Podłogi wykonane z desek drewnianych są coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dzięki wykorzystaniu solidnego drewna, tego typu rozwiązania są o wiele bardziej komfortowe oraz wytrzymałe od np. paneli podłogowych.

Jest to również zastosowanie w pełni ekologiczne. Dzięki wykonaniu w całości z drewna oraz wykorzystaniu przyjaznych dla środowiska powłok wykończeniowych podłogi nie zawierają w sobie żadnych szkodliwych substancji.

Spójność aranżacyjna w pomieszczeniu

Warto zwrócić uwagę, że podłogi są również istotną dekoracją pomieszczenia. Na uzyskany efekt wpływ ma nie tylko wybór drewna oraz wykończenie – ale również współistnienie pozostałych elementów w lokalu.

Dlatego też tak ważne jest, aby dbać o jednolitość wystroju wnętrza. Jeżeli w danym domu znajdują się schody, najlepiej będzie, gdy zostaną wykonane z tego samego materiału co podłoga.

Będzie to szczególnie istotne przy konstrukcjach takich jak schody dywanowe, które całą swoją budową podkreślają urok drewnianego surowca.

Warto zdecydować się na nowoczesne podłogi, które są istotnym elementem każdego wnętrza. Oferujemy Państwu kompleksową usługę – bowiem prócz wykonania podłóg drewnianych oferujemy również rozmaite typy schodów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.