Komfortowe schody dębowe – cena konstrukcji

Schody dębowe cenaZarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach doskonale prezentują się schody dębowe. Cena takich rozwiązań waha się w zależności od rodzaju konstrukcji oraz elementów wykończenia.

Zdecydowanie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bowiem zarówno podłogi jak i schody wykonane z drewna dębowego wyróżniają się najwyższą wytrzymałością oraz wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem.

Jednocześnie istnieje wiele elementów wykończenia, które mogą dodatkowo uatrakcyjnić tego typu konstrukcje.

Urok dębowego drewna

Schody mogą być wykonane z rozmaitych typów drewna. W swoich realizacjach wykorzystujemy zarówno drewna znane w Polsce od lat (np. jesion), jak i egzotyczne materiały, które imponują swoimi właściwościami oraz wpływem na klimat pomieszczenia.

Jednak wciąż największym poważaniem cieszą się schody dębowe. Cena takich konstrukcji bynajmniej nie jest najmniejsza – jednak docenia się ich wytrzymałość, interesującą barwę oraz widoczną teksturę.

Jednocześnie dąb może być z powodzeniem wykańczany na rozmaite sposoby. Oprócz klasycznego olejowania czy lakierowania, istnieje możliwość wędzenia lub bielenia tego rodzaju drewna – dzięki czemu można ciekawie ingerować w jego ubarwienie.

Schody dębowe. Cena za najwyższą jakość

Wykonane z dębu schody półkowe lub dywanowe pozwalają na wydobycie naturalnego piękna tego surowca. Jednak istnieją dodatkowe elementy, które mogą dodatkowo uatrakcyjnić tego rodzaju konstrukcje.

Przede wszystkim należy pamiętać, że schody mogą być wykonane z tego samego materiału co podłogi. Uzyskuje się dzięki temu ciekawą jednolitość aranżacyjną. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podłóg.

Oprócz tego nie można zapomnieć o tym, jak istotnym elementem schodów są barierki na schody. Oferujemy różnorodne projekty – od klasycznych balustrad drewnianych, po nowoczesne rozwiązania oparte na taflach szklanych czy też elementach stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, w których prezentujemy ciekawe połączenia balustrad ze schodami.

Jeżeli kogoś interesują schody dębowe, cena takiego rozwiązania zostanie szybko zrekompensowana przez najwyższy poziom wygody oraz wyjątkowo atrakcyjny wygląd konstrukcji. Warto poświęcić nieco uwagi na wypracowanie jak najbardziej spójnej aranżacji – aby dobrze wkomponowane schody były ważnym elementem dekoracyjnym pomieszczenia.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.