Dywanowe i wspornikowe schody. Śląsk – oferta

Schody ŚląskPodczas projektowania i remontowania domu duży nacisk należy położyć na istotną kwestię, jaką są schody. Śląsk to miejsce, w którym oferujemy swoje zróżnicowane usługi, dzięki czemu mogą Państwo w wygodny sposób zamówić u nas tego typu konstrukcje.

W swoich realizacjach kładziemy silny nacisk na nowoczesnych projekt schodów, dlatego też z pewnością będą one pasować zarówno do nowoczesnych, jak i minimalistycznych wnętrz.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Atrakcyjne schody dywanowe

W jaki sposób wybrać najbardziej odpowiedni projekt schodów? Śląsk to obszar, w którym wykonujemy realizacje oparte na zróżnicowanych projektach. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim schody dywanowe. Konstrukcje te doskonale pasują do minimalistycznie zaaranżowanych wnętrz – bowiem pozwalają na uwypuklenie naturalnego uroku drewna.

Jednak powyższe schody stosuje się także w bardziej klasycznych wnętrzach. Wówczas najczęściej wybiera się rodzime gatunki drewna – takie jak dąb lub jesion – oraz stosuje się balustrady o tradycyjnych kształtach.

Wspornikowe schody – Śląsk

Oprócz powyżej przytoczonych konstrukcji dywanowych, często stosowanym rozwiązaniem są schody półkowe. Ich nazwa jest związana z charakterystyczną budową – poszczególne stopnie nie mają pomiędzy sobą widocznych połączeń oraz wyrastają ze ściany niczym półki.

Tego typu konstrukcje mogą być pozbawione balustrady, dzięki czemu zapewniają wyjątkową wizualną lekkość. Jednak przy takich schodach bardzo dobrze prezentują się także nowoczesne balustrady wykonane np. ze szkła i stali nierdzewnej.

W zależności od specyfiki danego pomieszczenia, schody mogą przyjmować różne formy: zarówno proste, jak i zabiegowe. Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć przykładowych realizacji, które są prezentowane w naszej galerii. Pozwoli to na wybranie jak najbardziej zbliżonego projektu, co zdecydowanie ułatwi wykonanie schodów spełniających Państwa oczekiwania.

Jeżeli interesują Państwa nowoczesne schody, Śląsk i okolice to obszar, na którym wykonujemy swoje realizacje. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że końcowy efekt spełni Państwa oczekiwania i schody na długo pozostaną w odpowiednim stanie technicznym. Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z formularza wyceny zamieszczonego na naszej stronie internetowej – z chęcią przedstawimy bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.