Atrakcyjne drewniane schody – Katowice

Schody KatowiceW jaki sposób wybrać najbardziej odpowiednie schody? Katowice to jedno z wielu miast, w którym nie będzie problemu ze znalezieniem atrakcyjnych rozwiązań.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą, która oprócz schodów obejmuje także balustrady oraz podłogi drewniane.

Dzięki naszym licznym oddziałom, z proponowanych przez nas usług można skorzystać w wielu miejscach Polski.

Schody dywanowe do nowoczesnych wnętrz

Interesują Państwa nowoczesne schody? Katowice to miasto, w którym mogą Państwo uzyskać doskonałe konstrukcje w typie dywanowym. Na czym polega takie rozwiązanie?

Schody często posiadają boczne elementy konstrukcyjne, które sprawiają, że takim realizacjom brakuje lekkości. W przypadku typu dywanowego, nie ma takiego problemu. Schody montowane są do ściany, a poszczególne stopnie biorą na siebie ciężar konstrukcji.

Delikatne i atrakcyjne schody wspornikowe

Oprócz konstrukcji dywanowych w ofercie mamy cieszące się dużą popularnością schody wspornikowe. W takich wypadkach również można liczyć na wrażenie wizualnej lekkości. Jest to związane z brakiem widocznych elementów stelażowych oraz połączeń pomiędzy stopniami.

Zarówno dywanowe, jak i wspornikowe schody prezentowane są w naszej galerii realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawianymi tam propozycjami.

Nie tylko schody

Oprócz schodów w naszej ofercie znajdą Państwo także balustrady wewnętrzne oraz podłogi drewniane. W proponowanych przez nas barierkach wykorzystujemy nie tylko drewno, ale także elementy szklane lub metalowe. Dzięki temu montowane balustrady doskonale sprawdzą się nawet w minimalistycznie zaaranżowanych wnętrzach.

Polecamy także wykonywane przez nas podłogi.  W swoich realizacjach korzystamy z wielu gatunków drewna, oraz stosujemy ekologiczne lakiery, woski i oleje. Pragniemy również zaznaczyć, że nasze konstrukcje mogą być przystosowane do ogrzewania podłogowego.

Warto zamówić schody oraz podłogi u tego samego wykonawcy. Dzięki wykonaniu tych elementów z tego samego gatunku drewna, można liczyć na naprawdę imponujące efekty.

Nowoczesne schody – Katowice i inne miasta

Jak zamówić nasze schody? Katowice to tylko przykład miasta, w którym można skorzystać z naszych usług. Nasze oddziały umiejscowione są np. w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji.

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.