Artykuły

Praktyczne i wygodne schody zabiegowe – ceny takich realizacji

Schody zabiegowe cenyJeżeli zależy Państwu na połączeniu pięter bez konieczności zajmowania dużej przestrzeni, warto zdecydować się na schody zabiegowe. Ceny takich rozwiązań są wyższe niż w przypadku konstrukcji o prostym biegu, jednak ich wygoda i praktyczność sprawia, że cieszą się one bardzo duża popularnością.

Koszt realizacji schodów zabiegowych zależy od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania konstrukcji czy też rodzaj zastosowanych materiałów.

Jak wybrać panele podłogowe – z połyskiem czy matowe?

Panele podłogowe z połyskiemDlaczego decydować się na panele podłogowe z połyskiem? Choć są one znacznie trudniejsze w konserwacji, to są w stanie dodać blasku każdemu pomieszczeniu. Połączenie atrakcyjnej odmiany drewna, z połyskującym wykończeniem pozwala na zapewnienie unikalnej aranżacji wnętrza

Na co zwrócić uwagę projektując schody na antresolę?

Schody na antresolęSchody na antresolę powinny cechować się lekką konstrukcją i dobrze komponować się z aranżacją danego wnętrza.

Największą zaletą tego typu pomieszczeń jest możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni w danym lokalu mieszkalnym. W związku z tym zamontowane schody powinny być możliwie jak najmniejsze.

Czym charakteryzują się dobre balustrady drewniane wewnętrzne?

Balustrady drewniane wewnętrzneBalustrady drewniane wewnętrzne stanowią nie tylko atrakcyjny dodatek wykańczający schody, ale także sprawiają, że są one wygodniejsze i bezpieczniejsze. Warto zwrócić uwagę, że nowoczesne barierki mogą idealnie wkomponować się nawet w minimalistyczne wnętrze. O czym trzeba pamiętać podczas wybierania barierek?

Schody wiszące – atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie

Schody wisząceDlaczego warto zdecydować się na schody wiszące? Takie rozwiązanie łączy w sobie atrakcyjny wygląd z rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki czemu cieszy się doskonała opinią.

Niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na schody dywanowe czy wspornikowe, zawsze można liczyć na wyjątkowo atrakcyjny efekt wizualny będący kluczowym elementem aranżacji wnętrza.

Kręcone schody – kto będzie zadowolony z takiego rozwiązania?

Kręcone schodyKręcone schody to konstrukcje, w których bieg oparty jest na planie okręgu czy elipsy. Takie realizacje nie wymagają zajmowana dużej przestrzeni.

Niestety tego typu rozwiązania wiążą się także z pewnymi niedogodnościami. W związku z umieszczeniem na niewielkiej przestrzeni, są one stosunkowo niewygodne podczas korzystania.

Strona 1 z 2512345...1020...Ostatnia »

Informacja o dofinansowaniu ze środków SWISS CONTRIBUTION

© Copyright 2015 by Broda - Schody Dywanowe, ul. Piotra Skargi 1, Nowy Sącz, Małopolska.